І знову про переїзд

Ми вже повідомляли про великий переїзд колективу Томмі Мякінена на базу у Естонії. Вчора на сайті wrc.com з’явився коментар самого Мякинена, у якому той пояснює, які переваги в зв’язку з цим отримає його команда.

Томмі Мякінен: «Якщо говорити про кожен з європейських етапів, то Таллінн – найпрекрасніше місце для нас, оскільки тепер ми зможемо переміщатися виключно по автомагістралях, не використовуючи паром з Фінляндії. А це означає, що ми зможемо приступати до ребілду автомобілів швидше, ніж на фінській базі. Крім того, на базі в Фінляндії нам потрібно було звільнити простір для нових проектів, а завдяки новим приміщенням в Таллінні ми зможемо подвоїти простір, якого ми потребуємо».

Оскільки для роботи в Естонії був найнятий новий персонал, цікаво, чи всі фіни зберегли свої робочі місця. Адже і для роботи в офісі, і в якості механіків були найняті десятки естонців. Цікаво було б дізнатися і про рівень зарплат, які отримували за аналогічну роботу фіни.

Томмі Мякінен: «Розробка, тестування, штаб-квартира і адміністрація залишатимуться в Фінляндії, а в Естонії ми зараз зосередимося на сервісі наших ралійних автомобілів. В Естонії працюють виключно нові співробітники, а працівники фінської бази на ній і залишаться».

Фото: www.ksml.fi, www.kauppalehti.fi

29-08-2018 3903
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца