Hyundai націлена на перемогу в Швеції

Початок сезону завжди проходить в особливій атмосфері – поки ще немає якогось сформованого положення в першості, а відриви у всіх заліках мінімальні. При цьому навіть невеликий успіх може привести до завоювання більш високих позицій, а будь-яка невдача може відкинути далеко назад. Команда Hyundai, яка завоювала лідерство в чемпіонаті після першої гонки сезону, націлена на перемогу і зміцнення своїх позицій. З огляду на те, що рік тому в Швеції переміг саме Ньовілль, а склад команди буде тим самим, що і на етапі в Монте-Карло, завдання це колективу цілком під силу.

Андреа Адамо: «У нас був захоплюючий початок сезону в Монте-Карло, ми були конкурентоспроможні, а в Швеції хотіли б продовжити на тому самому рівні. Ми жадаємо нашої першої перемоги в цьому сезоні! Гонка в Швеції вдавалося нам і раніше, включаючи нашу перемогу і подвійне потрапляння на подіум в минулому році. У нас є всі складові, необхідні для перемоги і, хоча ми не недооцінюємо наших суперників, які дуже сильні, ми хочемо, щоб наші амбіції формували нашу продуктивність».

Тьєррі Ньовілль: «У Монте-Карло ми змогли оцінити наш потенціал, і ми не можемо дочекатися, щоб знову сісти в машину в Швеції, адже в минулому це був досить хороший для нас етап».

Нагадаємо, що рік тому Ньовілль став на гонці в Швеції першим, а Міккельсен – третім, хоча тоді на боці Hyundai Motorsport була погода – Ож’є, що відкривав трасу, втрачав дуже багато часу, розчищаючи траєкторію від товстого шару снігу.

13-02-2019 2184
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца