Hyundai Motorsport: свято в стиснутому форматі

18 очок переваги Hyundai Motorsport над Toyota Gazoo Racing перед завершальним етапом чемпіонату світу хоча і не гарантували завоювання чемпіонського титулу серед команд, все ж переводило надії на перемогу колективу Томмі Мякинена в розряд нездійсненної мрії. То ж не можна сказати, що скасування гонки в Австралії значно зіграло на руку команді Андреа Адамо. Проте, святкування на фінішному подіумі гонки виглядало б, безумовно, набагато яскравіше, ніж на звичайній галявині.

Скотт Но, президент Hyundai Motorsport: «Перш за все ми думаємо про всіх тих, хто постраждав від руйнівних лісових пожеж в регіоні Нового Південного Уельсу і в інших місцях. Ми дуже пишаємося тим, що змогли завоювати наш перший титул в заліку виробників чемпіонату світу з ралі в умовах такої жорсткої конкуренції. З того моменту, як у 2012 році Hyundai Motorsport почала будувати автомобілі на нашому заводі в Альценау, команда невпинно працювала для досягнення цієї мети. Це спільне досягнення, яке ми поділяємо з сім’єю Hyundai по всьому світу. Крім того, ми сподіваємося, що це тільки перший з наших титулів».

Важливу роль в досягненні цього успіху зіграв Андреа Адамо, по ходу свого першого сезону на посту керівника команди приймав досить жорсткі рішення, не раз піддавалися критиці.

Андреа Адамо: «Цей сезон був неймовірно складним, з дуже високим рівнем конкуренції. Звичайно, ми хотіли б мати можливість поборотися до кінця, але всі ми можемо пишатися нашими особистими досягненнями, які зробили можливою цю загальну перемогу. Я хотів би особисто подякувати всім в Hyundai Motorsport і кожному нашому екіпажеві, який присвятив себе цій роботі починаючи з Rallye Monte-Carlo і до теперішнього моменту».

14-11-2019 2747
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца