Хірвонен вражений новим багі Mini для “Дакара”

Команді X-Raid довелося влаштувати революцію, щоб спробувати змести з вершини Peugeot, яка два роки не знала собі рівних на «Дакарі» і спробує виграти його втретє поспіль перед своїм виходом із ралі-рейдів.

Так, німецький колектив представив нове баггі Mini – їх буде три штуки на Дакарі-2018, а одним із гонщиків на цій техніці буде Мікко Хірвонен. Фін цілий рік тестував новий автомобіль і залишився ним дуже задоволений.

«Це завжди хвилюючий момент, коли опиняєшся за кермом нового автомобіля. На ньому ми проїхали вже багато кілометрів – кермувати ним було одне задоволення. Але найбільше мене вразило те, як він їде по нерівним ділянкам. Багі – легший автомобіль, у нього значно більший хід підвіски, ніколи до цього не відчував подібних відчуттів. Завдяки таким властивостям він легко долає найскладніші ділянки. Крім того, він менш вимогливий до гонщика з точки зору фізичного стану.

Звичайно ж, нам багато чого ще належить дізнатися про нього, але ми рухаємося в правильному напрямку, – сказав Хірвонен. – Справа в тому, що практично на всіх ділянках він поводиться інакше проти звичайного позашляховика. Його швидкість на нерівних ділянках просто вражає – нам доведеться знайти новий ліміт швидкості. В цей же час на різних ділянках кермувати ним складніше, він не такий точний в поворотах».

Команда X-Raid представила не тільки нове багі, але й оновлений повнопривідний позашляховик. Одним із гонщиків на цій машині буде Орландо Терранова, який завжди ходить близько до Топ-5 на «Дакарі» і на цей раз знову спробує здобути високий результат.

«Я радий змінами на Mini 4WD – команда дійсно зробила крок вперед. Його надійність залишилася на колишньому рівні, а управління і гальмування – набагато кращими. Нова підвіска з великим ходом дозволяє їхати швидше на нерівних секціях, так що за кермом відчуваєш себе комфортніше. Моя мета на марафон – подіум», – сказав Терранова.

05-12-2017 12305
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца