Гра лише для двох? (ВІДЕО)

Зараз в ралійному світі Австрії спостерігається деяке спантеличення, особливо після того, коли з гри вийшов «вічний чемпіон» Раймунд Баумшлягер (14 вищих титулів в національній першості) – почався активний рух у всіх напрямках. Якась частина екіпажів робить спроби вийти на міжнародну арену – Роланд Штенгг і Сімон Вагнер заявилися в молодіжному заліку чемпіонату Європи, в абсолютному заліку ERC якось намагається дати собі раду Нікі Майр-Мельнхоф, минулорічний чемпіон Австрії. До всього цього потрібно додати також чималу клієнтську програму команди Baumschlager Rallye&Racing, яка регулярно виставляє майже по всій Європі і на всіх рівнях свої Skoda Fabia R5 і VW Polo GTI R5… Однак є також приклади руху в зворотному напрямі – Херманн Нойбауер після невдалої спроби пробитися в ERC зараз остаточно націлився на те, щоб повторити свій вищий успіх 2016 року і знову стати чемпіоном Австрії. Якщо три роки тому він здобув титул за кермом Ford Fiesta RS WRC, то зараз повинен досягти цього в набагато більш рівних умовах (всі на R5)…

Кілька днів тому австрійський чемпіонат досяг свого «екватора» – Wechselland Rallye стало четвертим етапом з семи, після чого повинна наступити солідна перерва до середини липня. Якраз в Штирії мало з’ясуватися, хто ж саме відправиться на канікули лідером – 30-річний Херманн Нойбауер чи все ж 24-річний Юліан Вагнер, який лише чотири місяці тому вперше стартував за кермом техніки класу R5? Підсумок битви на трасах під Пінггау вийшов двозначним… З одного боку, Вагнер в четвертий раз поспіль фінішував на подіумі (перемога і три других місця на його рахунку) і продовжує лідирувати в загальному заліку. З іншого, Нойбауер регулярно демонструє свою дійсно помітну перевагу в швидкості (виграв 16 допів з 17), успішно здобув третю поспіль перемогу і продовжує стрімко скорочувати своє відставання від лідера – рахунок вже тільки 89:83 на користь Юліана. Ще один такий потужний штурм у виконанні екс-чемпіона – і він очолить чемпіонат Австрії. Якби не та безглузда аварія на стартовому етапі (зіткнення з цивільним автомобілем на дорожній секції), то загальна перевага Херманна Нойбауера не викликала б жодних сумнівів. Але гонитва за лідером у нього просто чудова!