From Rome to Paris – Ньовілль і Тарквіні позмагалися, поставивши світовий рекорд

«From Rome to Paris» – за 8 хвилин і 18,49 секунди. Такий світовий рекорд було встановлено пыд час недавньої акції, проведеної компанією Hyundai. Незадовго до світової прем’єри Hyundai i30N, яка відбудеться на Паризькому автосалоні на самому початку жовтня, машину було надано Тьєррі Ньовіллю і легендарному кільцевику Габріелє Тарквіні.

Пілоти по черзі промчали за кермом i30N між двома селами Рим і Париж, розташованими в західній частині Данії. Відстань поміж ними – близько 16 кілометрів. Хоча назва одного з сіл пишеться не Rome, а Rom, помилки або лукавства авторів заходу в цьому немає, бо населений пункт названо так саме на честь столиці Італії, однак на данській мові її ім’я пишеться інакше. Данський Париж – це група з десятка будинків з населенням в 12 чоловік. Данський Рим – приблизно в два рази більший.

Габріеле Тарквіні – ветеран Формули-1 і WTCC, тож для нього подібне змагання на асфальтовому покритті, звичайно, ближче за духом, і не особливо дивно, що він випередив Ньовілля.

При цьому радує підхід Hyundai до просування своїх моделей зі спортивним ухилом, адже цільова аудиторія автомобіля – саме люди, які захоплюються автоспортом, і вони безсумнівно звернуть увагу на захід, в якому брали участь такі зірки, як Габріелє і Тьєррі. А ось, наприклад, знайомство Ярі-Матті Латвали з новою Toyota Supra, що відбулось понад тиждень тому, поки обмежилося скромним записом в твіттері фіна: «Сьогодні я тестую Toyota Supra A90 в Іспанії».

28-09-2018 5199
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца