Ford Fiesta WRC очікує на модернізацію

Як правило, заводські команди в ралійного чемпіонату світу нечасто виставляють новітні версії своєї гоночної техніки на перших же етапах – якщо, звичайно, не брати до уваги випадків, коли набуває чинності новий технічний регламент. Наприклад, це було в 1997 (народження категорії WRC), 2011 (перевід WRC в формат з 1,6-літровим турбомотором) та 2017 (найрадикальніший варіант WRC, наближений до легендарної групи В) роках. Останнім часом процес оновлення найчастіше відбувається наступним чином – торішня версія отримує невеликі поправки, використовується на етапах в Монте-Карло, в Швеції і Мексиці. І тільки навесні-влітку, після повернення в Європу, на траси нарешті виходить нове покоління ралійного автомобіля…

Якраз таким само шляхом йдуть зараз в M-Sport – трохи «підправлений» Ford Fiesta WRC’17 (до речі, зараз у багатьох протоколах часто зникає індекс WRC’17, обмежуються просто визначенням Fiesta WRC) з’явився в Монте-Карло, де за його кермом Себастьян Ожьє здобув чергову перемогу в цій гонці. За словами шефа M-Sport Малкольма Уілсона, максимально оновлена машина з’явиться на трасах WRC десь влітку – після того, як з нею попрацюють також фахівці Ford Performance (якраз в рамках активної співпраці між M-Sport і головною компанією Ford Motor Co, про яку було урочисто оголошено в кінці минулого року). Уже з’явилися повідлмилення, що в березні після Rally Mexico один з Ford Fiesta WRC не повернеться в Європу, а буде негайно відправлений в США, де їм займуться заводські фахівці Ford Performance.

Малкольм Уілсон, шеф M-Sport: «Перед початком сезону нас непокоїло питання, наскільки успішно зуміли підготуватися, але результати Себастьяна Ожьє та Елфіна Еванса в Монте-Карло довели, що машина досі лишається однією з кращих. Однак ми чудово усвідомлюємо, що попереду чекає величезна кількість роботи – причому за підтримки компанії Ford. Після Rally Mexico автомобіль Ожье відправиться в США, де її отримають спеціалісти Ford Performance – там особливу увагу повинні приділити аеродинаміці Ford Fiesta WRC. Ми у себе в Довенбі Холлі зробили все можливе, але машина поки отримала незначні покращення. Є чимало речей, які нам подеколи не під силу – тому так важлива дійсно тісна співпраця з Ford».

За інформацією з сайтів autoklub.pl і motorsport24.pl
© Фото M-Sport, rallyaustralia.com.au

12-02-2018 3025
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца