Еванс: Себ погано почав сезон? Дурниці!

Елфін Еванс, який є найпопулярнішою особою ралійного медіа-простору в перерві між другим і третім етапом, вважає, що нерозумно вважати старт сезону для Ож’є невдалим. На питання видання Dirtfish про поганий початок першості для Себа Еванс відповів досить коротко: «Це безглузде запитання».

Справедливості заради, відзначимо, що відсутність перемог в перших двох гонках в останній раз зазначалася в Себа в далекому 2012 році, коли він виступав на Skoda Fabia S2000. Проте Елфін Еванс не вважає результати свого колеги по Toyota Gazoo Racing провалом.

Елфін Еванс: «Зараз дуже багато розмов про те, що це найгірший початок року для Себа. Але це нісенітниця. Він що, випадково став шестиразовим чемпіоном світу? Зараз він третій в чемпіонаті, в п’яти очках від першого місця, і люди думають, що щось йде не так. Але в цьому немає нічого катастрофічного. Побачите, що буде в Мексиці. Себастьян завжди був надзвичайно сильний в цьому ралі. Ми бачили це з року в рік. У цьому сезоні він демонструє, що він дуже розумний. Його стартова позиція в перший день гонки буде кращою, адже кожен екіпаж розчищає дорогу, то ж стартувати третім вигідніше, ніж першим. Він дуже, дуже швидкий пілот, і я не сумніваюся, що на цьому тижні Себ і Жюльєн покажуть в Мексиці той же рівень, який показували раніше».

А раніше, нагадаємо, екіпаж Ож’є показував в Мексиці рівень, до якого мало кому під силу дотягнутися: за сім років він здобув там п’ять перемог і двічі був другим.

 

11-03-2020 4760
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца