Еванс про своє лідерство: це були лише два дуже специфічних етапи

Елфін Еванс, який дещо несподівано очолив загальний залік чемпіонату світу з ралі, зізнається, що висновки робити рано, оскільки дві перші гонки традиційно є вельми специфічними. Крім того, валлієць вважає, що основи його успіху були закладені під час співпраці із Себастьяном Ож’є в M-Sport.

Елфін Еванс: «Сьогодні я точно знаю, чого хочу від автомобіля, і я не боюся їздити на цій машині. Три роки тому, будучи в команді із Себом, я подумав: «Себ хоче того-то і того-то, він чемпіон світу, а тому те, що він робить – правильно». І мова йде не про копіювання Себа, я роблю це по-своєму.

У цьому сезоні не відбулося чогось нового, у мене і в минулому році були подібні успіхи. Я думаю, що ці зміни всередині мене почалися саме минулого року на тестах перед гонкою в Швеції. Я мав відкривати сесію, і я знав, що рік тому машина була недостатньо швидкою. Ми розуміли, що нам потрібно щось міняти. У команди були хороші ідеї, дещо додав і я. Об’єднавши зусилля, ми отримали результат, зробивши автомобіль швидшим. Ми тоді внесли в налаштування багато змін. Команда мене повністю підтримувала, у мене було багато часу на тестування, і це додало мені впевненості і дозволило зрозуміти, що дає мені перевагу і чого я хочу. Ситуація повторилася і після етапів в Чилі та Аргентині, коли мені довелося знову мати справу з деякими елементами автомобіля, які вимагали поліпшення. У мене була ідея, я спробував її, залишився задоволений результатом, ми зупинилися на цьому рішенні, і воно спрацювало. Саме тоді і були закладені основи моєї впевненості.

Зараз сезон тільки починається, тому мені не хотілося б багато говорити на цю тему, адже ми проїхали лише дві доволі специфічні гонки. Так, вони дали трохи впевненості в собі, показавши правильність мого шляху.

Автомобіль дає гарний зворотний зв’язок, тим не менш, я вирішив внести кілька невеликих змін. Звичайно ж, машина ця з самого початку швидка і дуже добре керується, у неї хороші налаштування, але трохи місця для персоналізації все одно залишається».

01-03-2020 6979
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца