Еванс отримав право боротися за титул

Томмі Мякінен, що славиться своєю любов’ю до рівноправності пілотів в команді, оголосив, що після гонки в Швеції Елфін Еванс отримав право боротися за чемпіонський титул. Подібне «вільнодумство» сьогодні можна вважати розкішшю, адже надто вже багато ставлять на кін світові автовиробники, які беруть участь в чемпіонаті світу з ралі, і питання рівноправності найнятих за їх же гроші пілотів не надто хвилюють великих босів. Коли на одній шальці терезів – спортивна рівноправність, а на іншій – максимально можлива кількість очок для лідера команди, правильним вибором, звичайно ж, буде друге. Проте, в інтерв’ю виданню autosport.com Томмі Мякінен сказав, що Елфін Еванс і Каллє Рованперя можуть розраховувати на повну підтримку команди, незважаючи на те, що їх напарником є Себастьян Ож’є.

Томмі Мякінен: «Ми всі щасливі, і всі ми дуже пишаємося. Тепер у нас в особі Елфіна і Скотта є ще один екіпаж з потенціалом на завоювання титулу. Крім того, у нас є Каллє і Йонне, що йдуть слідом за ними. І ми надаємо і будемо надавати їм максимальну підтримку. У нас є багато ідей, які дозволять підтримати наші екіпажі і зробити їх виступи ще більш успішними.

Уже в Монте я був дещо здивований швидкістю Елфіна і тим, як швидко він звик до автомобіля. Думаю, це було сюрпризом для всіх. У Монте Елфін показав, наскільки він швидкий. Тут, в Швеції, це стало ще більшим сюрпризом. Я вважаю, що впевненість Елфіна в собі знаходиться на досить високому рівні».

Очолюючи чемпіонат, Еванс зіткнеться з необхідністю відкривати трасу на Rally Mexico, то ж йому буде куди складніше, ніж на попередніх гонках. Полегшити життя валлійцеві може хіба що дощ. Так, ймовірність його в Мексиці досить мала, але з огляду на природні катаклізми останнього часу, можливість випадання опадів все ж таки не можна виключати.

Томмі Мякінен: «У нас в чемпіонаті є два досить специфічних етапи (в Монте-Карло і Швеції – прим. ред.), і я радію, що ми змогли отримати вигоду з обох. Будемо сподіватися, що зможемо повторити це і в Мексиці. Завжди є надія на те, що піде дощ».

18-02-2020 7160
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца