Eurolamp WRT стартує на ралі Фортеця трьома екіпажами

Eurolamp WRT під час вимушеної паузи, яка утворилася через скасування етапу Чемпіонату Естонії з ралі, стартує у відродженому етапі української першості – ралі Фортеця.
Втративши в назві одне слово, гонка в Кам’янці-Подільському обіцяє як учасникам, так і глядачам, високий рівень проведення змагання.

Минулого разу шум спортивних моторів було чути в історичному місці країни ще в 2016 році. Тоді рівень організації гонки викликав багато нарікань, а перемогу з великим відривом від суперників здобув екіпаж Валерія Горбаня.

У 2019 Eurolamp WRT буде представлена відразу трьома автомобілями. Один Mini JCW WRC виведуть на старт Валерій Горбань і Сергій Ларенс, а другий – Ігор Чаповський і Іван Мішин. Ігор не виходив на старт з 2010 року, то ж для нього в нинішніх перегонах все буде незвичним, а старт за кермом техніки WRC взагалі стане дебютним.

За кермом третього автомобіля Eurolamp WRT стартує в Кам’янці-Подільському Андрій Захарчук, а його штурманом тут стане досвідчений Ярослав Кадученко. Виступатиме екіпаж на Mitsubishi Lancer Evo IX, підготовленому в українській команді.

Ралі Фортеця пройде в суботу та неділю, 11 і 12 травня. До маршрутного листа змагання включені дві глядацьких швидкісних ділянки, що проходять бруківкою старого міста, які відкриють гонку в суботу ввечері, 11 травня. Основна ж частина ралі пройде в неділю, 12 травня за межами міста і буде розділена на 8 спецділянок. Всього ралі буде складатися з 12 допів протяжністю 110 кілометрів. Загальна дистанція другого етапу чемпіонату України з ралі складе 330 кілометрів.

07-05-2019 17204
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца