Eurolamp WRT: активна пауза у 2018-му

Eurolamp World Rally Team пропустить Чемпіонат світу з ралі 2018 року. Однак уболівальникам української команди засмучуватися не варто – їх все одно чекає насичений ралійний сезон. І він розпочнеться вже в найближчі дні.

“Ми беремо паузу у своїх виступах у Чемпіонаті світу з ралі, і робимо цей крок для того, щоб максимально виважено підійти до питання вибору автомобіля, на якому будемо виходити на старти етапів світової першості в майбутньому. А для того, щоб ані команда, ані екіпаж не втрачали своєї спортивної форми, було прийнято рішення зробити нашу паузу активною”, – поділився планами на наступний сезон Валерій Горбань, пілот Eurolamp WRT.

“Цього року ми виступимо на всіх етапах Чемпіонату Естонії. Це відмінна першість – з прекрасними трасами, з високою якістю організації змагань, з дуже серйозним рівнем конкуренції серед учасників. Так що, вочевидь, нас чекає насичений і цікавий сезон. Упевнений, ні нам, ні нашим уболівальникам нудьгувати цього року не доведеться!”

Чемпіонат Естонії 2018 року складатиметься з семи етапів. При цьому чотири будуть суміщені з етапами латвійської ралійної першості, і два з них пройдуть в Латвії. Відкриє естонський чемпіонат якраз гонка в Латвії – Rallijs ALŪKSNE, призначене на 19-20 січня. На старт гонки вийде 98 екіпажів!

13-01-2018 20135
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца