Citroen звільнив Кріса Міка

Команда Citroen Racing розриває стосунки з екіпажем Кріса Міка і Пола Нейгла – таке рішення було опубліковано вчора ввечері. Після серії сходів британця останньою краплею стала страшна аварія в Португалії, в результаті якої Мік дивом залишився живий.

П’єр Будар, керівник Citroen Racing: «Це було нелегке рішення, адже воно вплине як на пілота, так і на штурмана. Але воно викликано питанням безпеки, за яку я відповідаю, як керівник команди. Тому ми і прийняли це рішення у якості превентивного заходу. Через надмірно велику кількість аварій, деякі з яких були особливо важкими і могли мати серйозні наслідки для безпеки екіпажу, і враховуючи, що ризик не був виправданий, Citroën Racing WRT припиняє участь Кріса Міка і Пола Нейгла в сезоні 2018 року».

Нагадаємо, що після серії аварій в минулому році команда усувала Міка від гонки в Польщі – на одному з найбільш швидкісних ралі сезону. Тепер же терпіння керівництва луснуло. На жаль, для Міка таке рішення Будара, швидше за все, означатиме закінчення великої кар’єри, адже у всіх інших заводських колективах є більш молоді, перспективні і, що найголовніше, стабільніші пілоти. У подібній ситуації, до речі, знаходиться і Ярі-Матті Латвала, який в спробах наздогнати молодих і набагато швидших Тянака і Лаппі постійно потрапляє в аварії.

До речі, як уболівальники, так і деякі з пілотів, не поділяють рішення П’єра Будара, публікуючи пости з підтримкою Міка і згадуючи про те, що, наприклад, Коліна МакРея свого часу не звільняли з команди через аварії. Крім того, в середовищі уболівальників є думка, що з двох складових успіху пілота, швидкості і стабільності, перша риса є більш рідкісною і залежить саме від спортсмена, а ось над другою повинна працювати в більшій мірі команда. Ось, наприклад, яке фото опублікував на своїй сторінці Дані Сордо.

Сам Мік ще вчора явно був не в курсі ситуації, що розгортається навколо нього, оскільки на своїй сторінці в Facebook писав про майбутні тести перед гонкою в Італії і про те, що у команди є кілька ідей з приводу налаштувань, що можуть покращити швидкість на Сардинії. Тепер на італійському етапі в складі Citroen Racing виступлять Крейг Брін та Мадс Остберг, а про склад команди до кінця сезону 2018 буде оголошено після гонки.

25-05-2018 5662
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца