Брін замінить Льоба

На гонці в Швеції, яка, до речі, знаходиться на межі зриву через відлигу, команда Hyundai Motorsport замінить екіпаж Себастьяна Льоба екіпажем Крейга Бріна. Андреа Адамо в інтерв’ю виданню wrc.com стверджує, що це є тактичним рішенням.

Андреа Адамо: «Ми прийняли рішення додати Крейга Бріна до складу нашої команди на Rally Sweden, де він виступить разом з Тьєррі і Оттом, щоб виставити найбільш конкурентоспроможний склад, який ми можемо вибрати з існуючих для цього дорожнього покриття варіантів. Ми вирішили залучити Крейга, грунтуючись на його результатах в Швеції, де він посів друге місце в 2018 році, і на той потенціал, який він продемонстрував на нашому i20 Coupe WRC в минулому сезоні».

Напевно Андреа Адамо результати Rally Sweden 2018 були відомі ще до початку сезону, коли формувалася програма для Себастьяна Льоба. Не міг Адамо не знати і про результати Rally Sweden 2019, де Леб посів сьоме місце, випередивши із заводських екіпажів лише Понтуса Тідеманда. То ж можна припустити, що на це рішення вплинули якісь події, що відбулися останнім часом. Звинувачувати Себа в відсутності швидкості на гонці у Монте-Карло навряд чи хтось зважиться, адже француз тримався четвертим, поступаючись лише трійці Ньовілль-Еванс-Ож’є. Може, ініціатива виходила від самого Льоба?

28-01-2020 8575
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца