Брін: з Ірландії до Італії

Після всіх кадрових перестановок у міжсезоння (в першу чергу, повного оновлення основного складу Citroen Racing) найбільше постраждали якраз два представники «Подвійного шеврона», норвежець Мадс Остберг та ірландець Крейг Брін. І якщо для Мадса все ж знайшовся варіант працевлаштування у вигляді заводського пілота Citroen в WRC-2 Pro, то Крейг дійсно серйозно випав з «обойми» WRC… Наприкінці минулої осені були невиразні чутки про те, що Брін міг підписати контракт з M-Sport, але вони так і залишилися чутками. У підсумку, у ірландського пілота залишилося дійсно небагато варіантів на сезон 2019 року – або взяти паузу у виступах, або «зачепитися» за місце в якійсь європейській напівзаводській команді (з програмою стартів в WRC-2 або ERC), або перейти на рівень національних чемпіонатів. Пару тижнів тому Крейг Брін «засвітився» в асфальтовому чемпіонаті Ірландії, де вже виграв стартовий раунд – відоме Galway International Rally…

Все виглядало так, що ірландець в цьому році затримається в домашній першості і все ж спробує поборотися за найвищий титул у себе на батьківщині (де в 2010 році став віце-чемпіоном на Ford Fiesta S2000, програвши тільки Гарету МакХейлу на Ford Focus RS WRC’06) . Але кілька днів тому було оголошено, що Крейг вирушить до Італії, де планує провести повний сезон у складі місцевої приватної команди Metior Sport, за кермом Skoda Fabia R5. Треба визнати – це буде дійсно непросте випробування для ірландця, незважаючи на весь його солідний досвід виступів на всіх рівнях… Все ж італійський чемпіонат завжди був міцним горішком для будь-якого іноземного учасника – виграти у місцевих грандів на їх території дуже складно. І нехай нікого не вводить в оману відсутність багаторазового чемпіона Паоло Андреуччі – адже в цьому році в чемпіонат Італії приходить фірмова команда Citroen Italia з Лукою Россетті, триразовим чемпіоном Європи! Плюс недавно підтвердили, що повернеться ще один чемпіон Європи – Джандоменіко Бассо, за кермом Skoda Fabia R5.