Бос Hyundai: «Монте» – ралі розчарувань

Команда Hyundai є чи не головним фаворитом Чемпіонату світу з ралі 2018 року. Так, цього року на титул претендуватимуть чимало гонщиків та команд, проте сила i20 Coupe WRC та склад гонщиків кажуть про те, що корейський колектив знаходиться (м’яко кажучи) в непоганому становищі.

Але сезон для команди розпочався не найкращим чином. Тьєррі Ньовілль втратив чотири хвилини ще на першій спецділянці гонки, згодом у Андреаса Міккельсена виникли проблеми з генератором, а ще пізніше вибув із боротьби Дані Сордо, який також претендував на подіум. У підсумку лише бельгієць завдяки стабільним виступам та проблемам в інших конкурентів фінішував у Топ-5, але це не те, про що мріяв він та керівник Hyundai Motorsport Мішель Нандан.

«Ми повинні забути про все, залишити гонку позаду та насправді розпочати сезон 2018 року у Швеції за декілька тижнів», – сказав Нандан.

«На минулий вікенд можна лише дивитися як на ралі розчарувань. Ми хотіли розпочати боротьбу у чемпіонаті зі здобуття чималої кількості очок, але мусимо задовольнитися їхньою меншою кількістю.

Звісно, нас очікує довгий сезон, але ми добре знаємо з попереднього сезону, що втрачені можливості можуть дорого нам коштувати. І це особлива правда, коли проти вас змагаються сильні конкуренти».

02-02-2018 12818
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца