Андреас Міккельсен: я впевнений у своїх здібностях на асфальті

На початку сезону здавалося, що навіть при провальних результатах Андреас Міккельсен виходитиме на старт до кінця року – контракт з Hyundai передбачав участь у всіх етапах, в той час, як Дані Сордо і Себастьян Льоб мали виходити на старт по черзі. Але невдачі норвежця на перших двох етапах змусили нового керівника команди прийняти радикальне рішення, усунувши Андреаса від гонки у Франції і віддавши його місце Льобу. Міккельсен впевнений, що він побореться за право стартувати на інших асфальтових етапах, хоча і не приховує, що така новина стала для нього ударом.

В інтерв’ю Бек Уільямс з видання WRC+ він сказав: «Я хочу боротися за хорошу позицію в Чемпіонаті, але тепер ми не можемо цього робити, бо починаємо пропускати ралі. І я цим дуже розчарований. Якщо команда вважає, що це найкраще рішення для досягнення командного результату, то потрібно ставитися до цього з належною повагою. Ми щосили будемо намагатися повернутися на інші асфальтові етапи».

Звичайно, рішення команди легко зрозуміти – постійні програші в заліку виробників не можуть радувати керівництво корейського концерну. І в 2017, і в 2018 роках Hyundai Motorsport лідирувала, але в підсумку так і не зуміла довести справу до золота за підсумками сезону. Наскільки можна зрозуміти з дій Андреа Адамо, вихід норвежця на старт гонок в Німеччині та Іспанії також може бути під великим питанням.

Андреас Міккельсен: «Ми мотивовані, і ми дійсно хочемо показати, що це було неправильне рішення. Я розумію, що мої результати на асфальті в минулому році були не дуже хорошими, але я з усіх сил намагаюся довести, що гідний вийти на старт асфальтових ралі. Ця машина поводиться на асфальтовому покритті зовсім інакше, ніж я звик. Я не сумніваюся в своїх навичках водіння на асфальті. Раніше я виграв Rally Spain, тож потрібно просто впоратися з автомобілем. Мені необхідно постаратися і отримати якомога більший асфальтовий накат».

На чотирьох асфальтових етапах, проведених за Hyundai Motorsport, Міккельсен показав 18, 7, 6 і 10-й результати.

15-03-2019 2489
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца