Андреа Адамо: це не те, задля чого ми їздимо на гонки

Початок гонки в Мексиці був для Hyundai Motorsport досить багатообіцяючим, адже Андреас Міккельсен і Дані Сордо займали першу і третю позиції. Здавалося, що команда нарешті здатна дати гідну відсіч тріо Toyota Gazoo Racing. На жаль, надії ці досить швидко зникли – Міккельсен помилився і пошкодив автомобіль, а Сордо зупинився на переїзді через проблеми з електрикою. Ну а прокол покришки Ньовіллем став завершальним ударом для колективу. У розпорядженні команди, здавалося б, є всі складові, необхідні для успіху, але він кожного разу буквально йде крізь пальці: після відмінного початку гонки в підсумку за Ньовіллем – четверте місце, а за Сордо – дев’яте. Однак Андреа Адамо не дозволяє собі засмучуватися.

Андреа Адамо: «Це не ті результати, на які ми розраховуємо, приїжджаючи на черговий етап. Але ми не можемо собі дозволити засмучуватися або розчаровуватися. Ситуація така, яка вона є. Нам потрібно винести уроки і продовжувати старанно працювати для того, щоб стати кращими. На гонках такого рівня ми просто не можемо дозволити собі допускати помилки, які загрожують поставити під сумнів кінцеві результати. На наш виступ в Мексиці дуже вплинув перший день, протягом якого ми отримали просто максимальну кількість неприємностей».

Аварія Міккельсен напевно в черговий раз переконала боса команди в правильності його вибору щодо складу на етап у Франції, адже після мексиканського провалу Hyundai опустилася з другого командного місця на третє. Та й Ньовіллем, судячи з усього, Адамо не надто задоволений, хоча і не відокремлює команду від невдачі бельгійця, використовуючи при цьому слово «ми».

Андреа Адамо: «Четверта позиція – це не дуже добре. Ми приїжджаємо сюди не для того, щоб бути четвертими. А деякі, між іншим, знаходяться ще далі. Природно, я далеко не радий. Можна сказати, що ми не програємо вже хоча б тому, що набуття досвіду – це теж в якійсь мірі перемога. Тут ми отримали дуже багато досвіду!»

Наступний етап буде дуже і дуже важливим для команди, оскільки створення ударного асфальтового тріо цілком може дозволити їй повернутися на лідируючу позицію. А ось у разі чергового провалу переламати ситуацію в подальшому підопічним Андреа Адамо буде дуже і дуже складно.

16-03-2019 2340
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца