Андреа Адамо: Льоб хоче вигравати, а не набирати очки

Бос команди Hyundai відчуває величезну провину перед Льобом за все, що сталося в Португалії: від технічних проблем до необхідності продовжувати гонку без найменших надій на успіх, та ще й запізнюватися на пункти контролю часу.

В інтерв’ю виданню autosport.com Андреа Адамо сказав: «Крім того, що я засмучений через втрату двох автомобілів і впливу цього на імідж Hyundai, я дуже засмучений, що ми, запросивши Льоба, тепер позбавляємо його частини мотивації своїми проханнями продовжувати гонку, не маючи надій на перемогу або боротьбу серед лідерів. Я засмучений, що ми втратили шанс на успіх, і в цьому – моя вина. Не хочу, щоб мене неправильно зрозуміли, мотивацію Себастьяна, звичайно, не втрачено, але мені необхідно відігратися. У Португалії з моєї вини було зруйновано щось хороше. Найкраще, що я можу тепер зробити, це поговорити з ним, вибачитися і окреслити плани на майбутнє. Потрібно сісти і подивитися, що ми можемо тепер зробити. Він – дев’ятиразовий чемпіон світу, і якщо він приходить, то для того, щоб перемагати, а не просто набирати очки».

Що стосується невдоволення Себастьяна Ож’є тактичним ходом Hyundai, яка «переставила» екіпажі Льоба і Сордо за спину чинного чемпіона, то тут Адамо ні про що не шкодує.

Андреа Адамо: «Чесно кажучи, я не бачу причин не робити цього в майбутньому. При необхідності ми зробимо це знову, оскільки діємо в рамках правил. У Португалії наша стратегія виявилася успішною».

11-06-2019 2863
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца