Аль-Аттія і Мякинен обговорили можливість співпраці

Toyota Gazoo Racing є на сьогодні єдиною з трьох топ-команд чемпіонату світу з авторалі, яка майже не працює з клієнтською програмою: як виняток можна згадати хіба що старти Маркуса Грьонхольма і Ярі-Матті Латвали, але вони стали можливі, за великим рахунком, завдяки тісним зв’язкам фінів з Томмі Мякіненом.

І ось – новина про те, що в Rally Safari на старт за кермом Toyota Yaris WRC може вийти легендарний Нассер Аль-Аттія! На рахунку катарця – три перемоги в Дакарі, 15 титулів в чемпіонаті Близького сходу з ралі, титул чемпіона світу з ралі 2006 року в заліку Production і титули чемпіона світу з ралі в заліку WRC-2 у сезонах 2014 і 2015 років. Саме в 2015 році ми бачили його на старті етапу чемпіонату світу в останній раз, і 49-річний Нассер вважає, що пауза затягнулася. Будучи майстром на бездоріжжі і на етапах з вбивчими спецділянками, Аль-Аттія планує виступити в Rally Safari.

Нассер Аль-Аттія: «Я готовий стартувати в Safari, і ми обговорили цю ідею з Томмі Мякіненом. Я хотів би провести один або два етапи і вважаю, що вбивчі гонки були б для мене дуже корисними. За ці роки довелося багато чого пропустити, то ж я із задоволенням повернувся б до WRC. Я готовий до цього».

Минулорічний Дакар катарець, до речі, виграв за кермом Toyota Hilux, побудованого південноафриканським відділенням команди Toyota Gazoo Racing, то ж він, звичайно, знає, в які двері потрібно буде стукати для здійснення своїх планів.

27-03-2020 7827
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца