Акіо Тойода пообіцяв сприяти проведенню Rally Japan

Як ми писали раніше, на гонці в Фінляндії були присутні президент Toyota Motor Corporation Акіо Тойода і глава Toyota Gazoo Racing Шигекі Томояма. Томмі Мякинен, звичайно ж, знав, на яку гонку слід запросити своїх босів, щоб справити на них незабутнє враження – після фінішного подіуму Тойода заявив, що його корпорація допоможе при проведенні гонки в Японії.

Акіо Тойода: «Я з нетерпінням чекаю, щоб знову побачити нескінченну кількість естонських, фінських і японських національних прапорів. Наш колектив докладатиме всіх зусиль для досягнення цієї мети. На цей момент Японія відсутня в календарі WRC. Але коли, стоячи на подіумі, я підняв очі до неба, то уявив собі три національних прапори в іншій ситуації, а саме – у нас вдома, в Японії. І я дуже сподіваюся, що зможу побачити день, коли це станеться».

Хоча зараз японський етап дійсно відсутній в календарі першості, в листопаді має відбутися кандидатська гонка, за підсумками якої і буде прийнято рішення про проведення Rally Japan 2019. За задумом організаторів, на відміну від гонки, яка проводилася в Країні сонця, що сходить, в період з 2004 по 2010 роки, тепер ралі має пройти на головному острові архіпелагу – Хонсю, на якому розташовані більшість найважливіших міст країни, включаючи Токіо.

Акіо Тойода: «Мені хотілося б побачити, як мешканці будуть зустрічати наші автомобілі після 17-річної відсутності (марки в першості – прим.ред.). І я дуже хотів би побачити, як чудово перемогти на нашому домашньому ралі».

06-08-2018 3997
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца